Osram xenon svjetiljka D3S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 66340XN2
Nova generacija ima najjaču rasvjetu među xenon izvorima svjetlosti. Zahvaljujući najnovijoj tehnologiji tvrtke OSRAM, dobivate precizniji pregled osvijetljenog puta ispred vozila. One su do 220% svjetlije od standardnih xenon svjetiljki. Zahvaljujući novim tehnološkim rješenjima, tvrtka OSRAM nije samo povećala vrijednosti osvjetljenja već i boju svjetlosti na granicu od 4500 K.
- temperatura boje 4500 K
- do 220% više svjetline
- do 250 m duži snop svjetlosti
- do 20% bjelje svjetlo
- homologirane za uporabu u cestovnom prometu
- najjače xenon svjetiljke na svijetu
- dug životni vijek
Parametri:
| EAN: | 4062172398671 |
| Snaga: | 35 W |
| Baza: | D3S (PK32d-5) |
| Temperatura boje: | 4500 K |
| Garancija: | 3 godine |
| Duljina: | 80 mm |
| Promjer: | 9 mm |
| Homologacija: | da (ECE) |
| Marka: | Osram |
Cijena je za 1 komad.







