Osram xenon svjetiljka D2S XENARC NIGHT BREAKER LASER +220% 1kom 66240XN2
Nova generacija ima najjače osvjetljenje među xenon izvorima svjetlosti. Zahvaljujući najnovijoj tehnologiji tvrtke OSRAM, dobit ćete precizniji pregled osvijetljene ceste ispred vozila. Do 220% su svjetlije od standardnih xenon svjetiljki. Zahvaljujući novim tehnološkim rješenjima, tvrtka OSRAM nije samo povećala vrijednosti osvjetljenja, već i boju svjetla na granicu od 4500 K.
- temperatura boje 4500 K
- do 220% više svjetline
- do 250 m duži snop svjetla
- do 20% bjelje svjetlo
- homologirane za korištenje u cestovnom prometu
- najjače xenon svjetiljke na svijetu
- dug životni vijek
Parametri:
| EAN: | 4062172398640 |
| Snaga: | 35 W |
| Baza: | D2S (P32d-2) |
| Temperatura boje: | 4500 K |
| Garancija: | 3 godine |
| Duljina: | 77 mm |
| Promjer: | 9 mm |
| Homologacija: | da (ECE) |
| Marka: | Osram |
Cijena je po komadu!





