Osram 9006DWNBSM-2HB HB4/9006 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2kom
Sadržaj pakiranja: set sadrži 2kom LED žarulja
Univerzalni utikač – koristi se umjesto tipova: HB4/9006
LED auto žarulje s bojom svjetla 6000 Kelvin se savršeno uklapaju s LED dnevnim svjetlom. LED žarulje se lako ugrađuju i prikladne su za većinu prednjih svjetala.
OSRAM NIGHT BREAKER HB4-LED - odobrena i legalna za upotrebu
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
- Vrlo visok intenzitet bijele boje s temperaturom 6 000 kelvina i do 330 % većim svjetlosnim intenzitetom
- Do 6 puta duži vijek trajanja u usporedbi s halogenom žaruljom
- Stabilan svjetlosni tok i nakon dužeg radnog vremena zahvaljujući savršenom hlađenju
- Ne zasljepljuje, zahvaljujući optimiziranoj distribuciji svjetla
- Potrošnja 10 W
- Kromatska temperatura: 6000 K (hladna bijela)
- Optimalna raspodjela svjetla
- Napajanje: 12V: Namijenjeno za osobna vozila
Odobrenje za upotrebu na cestama važan je korak na kojem smo radili nekoliko godina.
Zahvaljujući našim "LED žaruljama" vozači sada mogu legalno, jednostavno i jeftino zamijeniti svoje halogen žarulje najnovijom LED tehnologijom."
Parametri:
| EAN: | 4062172410236 |
| Snaga: | 10 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | HB4/9006 |
| Kromatska temperatura: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Marka: | Osram |








