NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 – Inovativno rješenje za rasvjetu vašeg vozila
Zamijenite stare halogenke novim, za cestu odobrenim NIGHT BREAKER® LED SPEED H7 i iskusite modernu LED tehnologiju! Montaža je brza i jednostavna, jer ne zahtijeva dodatne adaptere ili poklopce. Zahvaljujući inovativnom dizajnu i tehnologiji OSRAM, ova LED žarulja savršeno je prilagođena uobičajenim utičnicama i nudi identičnu 1:1 konstrukciju.
Prednosti NIGHT BREAKER® LED SPEED H7:
- Moderno bijelo svjetlo s temperaturom boje do 6000 Kelvina.
- Izvrsna svjetlosna jakost za bolju vidljivost i sigurnost.
- Smanjeno zasljepljivanje drugih sudionika u prometu, koje premašuje dopuštene granice do 50 %.
- Energetska učinkovitost – ušteda do 60 % energije u usporedbi s halogenim žaruljama.
- Dug vijek trajanja – zahvaljujući izdržljivom dizajnu do šest puta duži vijek trajanja
S ovom revolucionarnom tehnologijom možete podići razinu ne samo dugih, već i kratkih svjetala i uživati u stabilnom učinku čak i pri niskom naponu baterije.
Odlučite se za NIGHT BREAKER® LED Retrofit žarulje od OSRAM i uživajte u kombinaciji izvrsne svjetlosti, energetske učinkovitosti i dugog vijeka trajanja – sve s odobrenjem za cestu. OSRAM također pruža posebno jamstvo za sve NIGHT BREAKER® LED proizvode.
Odobreno za korištenje na cesti. Zahvaljujući našim LED žaruljama, vozači sada mogu legalno, jednostavno i pristupačno zamijeniti svoje halogenke najmodernijom LED tehnologijom.
Parametri:
| EAN: | 4062172411264 |
| Snaga: | 16 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H7 (PX26d) |
| Temperatura boje: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Brend: | Osram |














