Promijenite svoju vožnju na bolje zahvaljujući LED H3. Ovaj moderan set pruža svjetlinu od 6400 lumena, pri čemu tehnologija COB LED-ova osigurava savršenu vidljivost i trajnost. Montaža je jednostavna kao kod zamjene halogenih žarulja.
LED set nije odobren za korištenje u cestovnom prometu, namijenjen je samo za tuning i sportske svrhe.
Set sadrži:
- 2x LED dioda baza H3
- 2x Pasivno hladilo
| LED H3 SX SERIES | |
| Boja | 6000K |
| Svjetlina | 3200lm |
| Dioda | 12x3.3 HQ |
| Potrošnja energije | 40W |
| Radio | Ne ometa radio signal |
| Napon | 12V |
| Radna temperatura [°C] | ~60 |
| Baza | H3 |












