Promijenite svoju vožnju na bolje zahvaljujući LED H7. Ovaj moderan set pruža svjetlosni tok od 6000 lumena, pri čemu COB LED tehnologija osigurava savršenu vidljivost i trajnost. Montaža je jednostavna kao kod zamjene halogenih žarulja.
LED set nije odobren za uporabu u cestovnom prometu, namijenjen je samo za tuning i sportske svrhe.
Set sadrži:
- 2x LED dioda s H7 paticom
- 2x Pasivno hladilo
| LED H7 CX SERIES | |
| Boja | 6000K |
| Svjetlosni tok | 3000lm |
| Dijode | 4x7,5W COB |
| Potrošnja energije | 30W |
| Radio | Ne ometa radio signal |
| Napon | 12V |
| Radna temperatura [°C] | ~60 |
| Patika | H7 |















