Osram 64210DWNBSM-2HB H7 NIGHT BREAKER LED +330% 6000K 2kom
Sadržaj pakiranja: set sadrži 2kom LED žarulja
Univerzalni utikač – koristi se umjesto tipova: H7 (PX26d)
LED auto žarulje s bojom svjetla 6000 Kelvin savršeno se uklapaju uz LED dnevna svjetla. LED žarulje se lako ugrađuju i prikladne su za većinu farova.
OSRAM NIGHT BREAKER H7-LED - odobrena i legalna za upotrebu
Plug-and-play nudi vozačima značajne prednosti:
- Vrlo visok intenzitet bijele boje s temperaturom 6 000 kelvina i do 330 % većim svjetlosnim intenzitetom
- Do 6 puta duži vijek trajanja u usporedbi s halogenom žaruljom
- Stabilan svjetlosni tok i nakon duljeg rada zahvaljujući savršenom hlađenju
- Ne zasljepljuje, zahvaljujući optimiziranoj distribuciji svjetla
- Potrošnja 16 W
- Kromatska temperatura: 6000 K (hladna bijela)
- Optimalna raspodjela svjetla
- Napajanje: 12V: Namijenjeno za osobna vozila
Odobrenje za upotrebu na cestama važan je korak na kojem smo radili nekoliko godina.
Zahvaljujući našim "LED žaruljama", vozači sada mogu legalno, jednostavno i jeftino zamijeniti svoje halogeno žarulje najnovijom LED tehnologijom."
Parametri:
| EAN: | 4062172408332 |
| Snaga: | 16 W |
| Napon: | 12 V |
| Baza: | H7 (PX26d) |
| Kromatska temperatura: | 6000 K |
| Garancija: | 5 godina |
| Homologacija: | DA |
| Marka: | Osram |






